Forum Poluzjanci Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy    Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

up to date

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Poluzjanci Strona Główna -> Przerwa w myśleniu - niech muza gra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
insane
Kostka od gitary Maciołka
Kostka od gitary Maciołka


Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 130
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: kraków

PostWysłany: Pon 11:36, 12 Mar 2007    Temat postu: up to date

ZAPRASZAM NA KONCERT ww ZESPOŁU!!
odbędzie się 16 marca w piątek o 19.00 w jazz clubie po godzinach w lublinie oczywiście
Powrót do góry
Zobacz profil autora
akinomka
Boss Of All Bosses ;P
Boss Of All Bosses ;P


Dołączył: 17 Lis 2005
Posty: 1417
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pon 11:41, 12 Mar 2007    Temat postu: Re: up to date

insane napisał:
ZAPRASZAM NA KONCERT ww ZESPOŁU!!
odbędzie się 16 marca w piątek o 19.00 w jazz clubie po godzinach w lublinie oczywiście


Oho, pieknie macie tam w Lublinie! Też bym się wybrała na koncert tego zespołu, ze względu oczywiście na A. Bałdycha, no ale cóż... na razie nie jest mi to dane... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ola
Prezesowa Loży Szyderców
Prezesowa Loży Szyderców


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 1694
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: 100lica

PostWysłany: Pon 12:31, 12 Mar 2007    Temat postu:

info ze strony Adama

23.04.2007 - Warszawa - Dekada - Up to Date

25.04.2007 - Lipsk - Up to Date
26.04.2007 - Berlin - b-flat Jazz Club - Up to date
27.04.2007 - Zielona Gora - Filharmonia - Up to date
02.05.2007 - Jaworki k. Szczwnicy - Raduli/Pilichowski/Losowski/Baldych
03.05.2007 - Nowy Targ - Raduli/Pilichowski/Losowski/Baldych
04.05.2007 - Katowice - Slaski Jazz Festival - Up to Date
21.05.2007 - Warszawa - Dekada - Mutru - nie miało być w 21.04 Question Think
29.06.2007 - Warszawa - Tygmont - Up to Date
30.06.2007 - Warszawa - Tygmont - Up to date


weeeeeeeeeeery najs Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
akinomka
Boss Of All Bosses ;P
Boss Of All Bosses ;P


Dołączył: 17 Lis 2005
Posty: 1417
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pon 14:50, 12 Mar 2007    Temat postu:

ola napisał:

21.05.2007 - Warszawa - Dekada - Mutru - nie miało być w 21.04 Question Think


Miało Rolling Eyes Nie mam więc czego żałować, bo nawet gdyby mi się inaczej sparwy potoczyły 21-go to i tak koncertu by nie było... Tak się będę pocieszać Wink

ola napisał:
29.06.2007 - Warszawa - Tygmont - Up to Date
30.06.2007 - Warszawa - Tygmont - Up to date


weeeeeeeeeeery najs Very Happy


Chyba już będę miała wtedy wakacje, więc kto wie, kto wie... jak dożyję, to może się wybiorę Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
insane
Kostka od gitary Maciołka
Kostka od gitary Maciołka


Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 130
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: kraków

PostWysłany: Pon 21:17, 12 Mar 2007    Temat postu: Re: up to date

akinomka napisał:

Oho, pieknie macie tam w Lublinie! Też bym się wybrała na koncert tego zespołu, ze względu oczywiście na A. Bałdycha, no ale cóż... na razie nie jest mi to dane... Sad

ale jak już się wybierzesz to będzie wielka radość!! Wink
piękny Lublin!! gdyby moje współlokatorki z podkarpacia to przeczytały..bez przerwy słyszę tylko rzeszów to, rzeszów tamto.. Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora
insane
Kostka od gitary Maciołka
Kostka od gitary Maciołka


Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 130
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: kraków

PostWysłany: Pią 23:35, 16 Mar 2007    Temat postu:

niedawno wróciłam
koncert naprawde SUPER!! brawo chłopcy!! może wstyd się przyznać, ale właściwie poszłam tam w ciemno..jedyne co nie dopisało to publiczność..oprócz mnie było 10 os(w tym zespół..) to SKANDAL!! bo jak na swój wiek (oceniałm ich na młodszych ode mnie) to zaskoczyli mnie bardzo, bardzo, bardzo pozytywnie oczywiście!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ogs
Człowiek z kamerą
Człowiek z kamerą


Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 1287
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Posnanesia

PostWysłany: Pią 23:40, 16 Mar 2007    Temat postu:

ano znamy przypadki takich koncertów z autopsji...ale przynajmniej panuje rodzinna wrecz urodzinowa atmosfera Very Happy .Mam nadzieje,ze sama bede mogła kiedys znależć sie w takim gronie pray
Powrót do góry
Zobacz profil autora
akinomka
Boss Of All Bosses ;P
Boss Of All Bosses ;P


Dołączył: 17 Lis 2005
Posty: 1417
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Nie 10:14, 18 Mar 2007    Temat postu:

insane napisał:
jedyne co nie dopisało to publiczność..oprócz mnie było 10 os(w tym zespół..) to SKANDAL!!


Shocked Shocked Tylko 10 os.??? Szok!! A biletowany to był koncert?? Organizatorzy zadbali o reklamę?? Pytam, bo naprawdę szkoda, że rozeszło się to po kościach i frekwencja taka marna była. Ostatnio słuchałam na MySpace ich muzyki (jeden utwór dodałam nawet do swojego profilu) i jak dla mnie jest git! Sama bardzo chętnie bym posłuchała...

A co do koncertów o marnej frekwencji to pamiętam jak w Płocku na Sofę przyszły chyba 3 osoby (jak nie dwie Rolling Eyes ), ponieważ kilka godzin później odbywał się w tym mieście koncert Rubika, więc najwidoczniej dlatego mieszkańcy sobie odpuścili... Rolling Eyes Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora
insane
Kostka od gitary Maciołka
Kostka od gitary Maciołka


Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 130
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: kraków

PostWysłany: Nie 14:15, 18 Mar 2007    Temat postu:

nie żałuję, że poszłam na ten koncert, niech żałuja ci, których tam nie było!!
szczerze powiedziawszy to na mieście nie widziałam żadnych plakatów..tylko pod samym klubem a sama się dowiedziałam z ZOOM'a to jest taki lubelski studencki darmowy informator o różnych imprezach, kocertach w mieście
koncert był biletowany oczywiście, żal mi było tylko tego pana, któremu na biletach się nie zwróciło..
10 osób - w tym zespół.. odniosłam wrażenie, że oprócz mnie byli to znajomi zespołu..
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dvandva
Tak po prostu
Tak po prostu


Dołączył: 15 Cze 2006
Posty: 40
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 21:05, 20 Mar 2007    Temat postu:

ano nie zadbali - ja sie dowiedzalem po fakcie przez przypadek - szkoda...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
akinomka
Boss Of All Bosses ;P
Boss Of All Bosses ;P


Dołączył: 17 Lis 2005
Posty: 1417
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pon 10:49, 02 Lip 2007    Temat postu:

Ostatnio byłam na ich obu koncertach w Tygomncie i podobnie jak Insane w Lublinie byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Tych czterech "młodzieniaszków" gra z niesamowitą energią i potrafi stworzyc mimo, z tego, co zaobserwowałam, 4 indywidualności w składzie bardzo sensowną całość, która wgniata w siedzenie i powoduje opad szczeny!

Z całym spokojem można iść na dwa koncerty pod rząd, bo ich muzyka oparta jest na improwizacji i powrotach do melodii prowadzącej. Czyli to, co baaaaardzo lubimy Smile

Najbardziej mnie zaskoczyło (na plus oczywiście), że usłyszałam ZESPÓŁ. Myślałam, że gra Up to date opiera się na tym, że Adam młóci, a reszta muzyków mu przygrywa Embarassed A tu... w niemalże każdym utworze po 2-3 sola (Adama, basisty i keyboardzisty, bardzo, bardzo szkoda, że nie perkusisty, ale może z czasem też będzie dane go posłuchać w solowej improwizacji).

Że Bałdych wymiatał jak dziki, tak, że hery ze smyka się urywały, to chyba nie muszę pisać (przedostatni utwór (a właściwie ostatni, bo był potem tylko jeden bis) wbija w siedzenie, zapomniałam tytułu... "Bluebird"?). Ale pozostali muzycy też sa godni uwagi, basista bardzo ciekawy, który gra "całym sobą", wkładając w grę mnóstwo emocji i z drugiej strony luzu (aż dziw, bo go Bałdych świdrował wzrokiem non stop... "a spróbuj ty mi tylko źle zagrać" hahaha). Keyboardzista też nieźle szalał. I oczywista sprawa kluczowa, to to, że panowie się słuchają wzajemnie i porozumienie na scenie na stówę. A oczywiście wszystko jeszcze przed nimi...

Uff, dobrze, że Adam na drugim koncercie ich przedstawiał, bo Koreanka, która ich zapowiadała, o ile pierwszy set zapowiedziała w miarę, to później piwko jeszcze bardziej jej język splątało (i wyszło np. że "Bałdych na gitarze" Brick wall) i nazwisk muzyków ni w ząb nie mogłam zrozumieć...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Poluzjanci Strona Główna -> Przerwa w myśleniu - niech muza gra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Theme xand created by spleen & Forum.
Regulamin