Forum Poluzjanci Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy    Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Polu-muzyka w Music Playerze

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Poluzjanci Strona Główna -> W mojej głowie kosmos
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
akinomka
Boss Of All Bosses ;P
Boss Of All Bosses ;P


Dołączył: 17 Lis 2005
Posty: 1417
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pon 6:08, 11 Cze 2007    Temat postu: Polu-muzyka w Music Playerze

W dziale "W mojej głowie kosmos" wstawiłam odtwarzacz mp3 - na próbę Smile To, co słychać to piosenka "Idź proszę idź" (jakość marniutka, bo to było zgrywane z kasety). Piosenka pochodzi sprzed 2000 roku, gdy z Polucjantami gra jeszcze J. Gaś czy K. Broniarz. Nagranie powstało na jednej z prób, a skąd je mam? Arrow od naszego dobroczyńcy Pani Ewy Very Happy

Ps. Jak tak dalej pójdzie i nie będę mogla spać przez te upały, to będę coraz to nowe gadżety dorzucać Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Agnes
Kostka od gitary Maciołka
Kostka od gitary Maciołka


Dołączył: 21 Gru 2006
Posty: 118
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Warszawa-Wesoła (StM)

PostWysłany: Wto 18:07, 12 Cze 2007    Temat postu:

To ze swojej strony absolutnie dziękuję Pani Ewo! Naprawdę jestem pod wrażeniem tej piosenki. Tekst jest świetny, choć trudny, a KB sobie z nim radzi, jakby "ala ma kota" śpiewał Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
akinomka
Boss Of All Bosses ;P
Boss Of All Bosses ;P


Dołączył: 17 Lis 2005
Posty: 1417
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Wto 13:12, 19 Cze 2007    Temat postu:

Dzisiaj kolejna odsłona czegoś starego-nowego, a na pewno słyszanego przez nielicznych. Jest to piosenka ze spektaklu TV "Świat kolorów" (1998), w którym Kuba razem z Natalką Niemen grali główne role. Ona też śpiewa razem z nim w refrenie.

Jakość marniutka, ale wartość wielka Very Happy

Przechowała to oczywiście Pani Ewa Speak to the hand POKŁONY!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
akinomka
Boss Of All Bosses ;P
Boss Of All Bosses ;P


Dołączył: 17 Lis 2005
Posty: 1417
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pią 7:48, 27 Lip 2007    Temat postu:

W mplayerze cenny nabytek - piosenka z projektu, w którym brał udział Kuba - "Kręgi Europy". Słowa napisał Janusz Onufrowicz, muzykę Mario Szaban. Obok Kuby w tej piosence śpiewają Jacek Kotlarski i Mario Szaban.

Już niedługo więcej o całym projekcie, o jego historii (niestety nieszczęśliwej Evil or Very Mad ).

Za nagranie śliczne dzięki:

- Tadeuszowi Paradowiczowi - za zgodę na korzystanie z nagrań

- Mario Szabanowi

- Pani Ewie za nawigację Wink

i komu? komu? Oli za wytrwałe upominanie się Cool Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ola
Prezesowa Loży Szyderców
Prezesowa Loży Szyderców


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 1694
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: 100lica

PostWysłany: Pią 18:58, 27 Lip 2007    Temat postu:

No no, ile znajomych nazwisk bioracych udzial w przedsiewzieciu, tak troche "polu-rodzinnie" - Kuba, Jasio, Marcin..very nice Very Happy.
Obok moich dwoch ulubionych meskich glosow, udziela sie Jacek Kotlarski... bardzo fajnie brzmiacy... ale jakos chyba sluch o nim zaginal, jak po Andrzeju Danku - swietny meski glos, ktory pamietam z ktorejs czesci Swieta Swieta ...

Baaaaardzo podobaja mi sie piosenki napisane przez Mariusza, dlatego WIELKIE podziekowania dla wszystkich ktorzy umozliwili poznanie nam tych utworów - P. Tadeuszowi, P.Ewie, Mariuszowi & Justynie i Aki (master of polu-mplayer Wink )

a tak swoja drogą ciekawa jestem ile jeszcze jest takich "ukrytych" smaczkow... a podejrzewam ze jest ich duzo duzo wiecej... a nasz "Mikolaj" (vel Zajączej) to ma pewnie duuuuuzo rozniastych roznosci, ktore w odpowiednim czasie Wink przed nami odkryje (oby... pray pray pray )

straszanie szkoda, ze przedsiewziecie nie doszlo do skutku, bo to naprawde byloby COŚ Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora
akinomka
Boss Of All Bosses ;P
Boss Of All Bosses ;P


Dołączył: 17 Lis 2005
Posty: 1417
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pią 19:16, 27 Lip 2007    Temat postu:

ola napisał:

straszanie szkoda, ze przedsiewziecie nie doszlo do skutku, bo to naprawde byloby COŚ Exclamation


O tak, Mario byłby teraz rozchwytywany niczym Rubik Wink Żarty - żartami, ale naprawdę źle się stało i strata ogromna... Evil or Very Mad

A pamiętasz kto i kiedy nam pierwszy powiedział o tym projekcie??? Cool Ho ho, kiedy to było Exclamation Ale dobrze, że są ludzie, którzy przychylają się z chęcią do naszych próśb i można odkrywać coraz to nowe smaczki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ola
Prezesowa Loży Szyderców
Prezesowa Loży Szyderców


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 1694
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: 100lica

PostWysłany: Pią 19:33, 27 Lip 2007    Temat postu:

akinomka napisał:

O tak, Mario byłby teraz rozchwytywany niczym Rubik

Żarty - żartami, ale naprawdę tak by było

akinomka napisał:
A pamiętasz kto i kiedy nam pierwszy powiedział o tym projekcie??? Cool Ho ho, kiedy to było Exclamation


ano dawno, dawno...bo w lutym na ziemiach bialostockich Pan teksciarz opowiadal Very Happy (a widzisz...nie pamietałam)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
trotti
Sekwencer Jabca
Sekwencer Jabca


Dołączył: 17 Lis 2005
Posty: 588
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie 14:28, 29 Lip 2007    Temat postu:

ja też pamiętam! Tylko z ust Marcina, który opowiadał, że spędzili w Białymstoku sporo czasu, ale przede wszystkim w studio nagraniowym, bo pracowali nad tym projektem... Chyba Jasiu bardziej korzystał z uroków miasta (dalej nie mam pojęcia o jaki obiekt kawiarniany chodziło, który tak zamaszczyście opisywał Wink...)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ola
Prezesowa Loży Szyderców
Prezesowa Loży Szyderców


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 1694
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: 100lica

PostWysłany: Wto 11:11, 09 Paź 2007    Temat postu:

Aki... a może by jakis nowy song zarzucił?? co ?? Z Kręgów Europy z jeden niesłyszany sie chyba ostał, nie ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Poluzjanci Strona Główna -> W mojej głowie kosmos Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Theme xand created by spleen & Forum.
Regulamin